ZamknijMenu Your browser does not support SVG

Tygodniowy biuletyn informacyjny Inicjatywy EP – 15.09.2017

 

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z najnowszymi informacjami.
1. Konferencja Ministerstwa Rozwoju
2. Konferencja naukowa IEŚ i MCBE 28-29.09
3. IEŚ-EP na posiedzeniu Parlamentarnego Zespołu ds. Górnictwa i Energii
4. O raporcie IEŚ nt. potrzeb remontowych w Muratorze
5. Smog nie tylko w dużych miastach!
.
 

Efektywna Polska

 

UPDATE  15.09.2017

Konferencja Ministerstwa Rozwoju
W najbliższy poniedziałek 18 września, w Ministerstwie Rozwoju będzie można, razem z przedstawicielami Instytutu Ekonomii Środowiska-Inicjatywy Efektywna Polska, wziąć udział w konferencji pt. Jak rozwiązać problem smogu?. Pierwszy panel poświęcony jest tematowi standardu energetycznego polskich domów i skutecznej walki ze smogiem.
CZYTAJ
Konferencja naukowa IEŚ i MCBE 28-29.09
28 i 29 września IEŚ-EP, wspólnie z Partnerem Wspierającym – Małopolskim Centrum Budownictwa Energooszczędnego, organizuje konferencję pt. Efektywność energetyczna a jakość powietrza – Małopolska 2017. Zapraszamy do udziału.
CZYTAJ
IEŚ-EP na posiedzeniu Parlamentarnego Zespołu ds. Górnictwa i Energii
W dniu 13 września 2017 r. IEŚ-EP wziął udział w posiedzeniu Parlamentarnego Zespołu Górnictwa i Energii, którego tematem przewodnim było bezpieczeństwo energetyczne w kontekście strategii działań antysmogowych.
CZYTAJ
O raporcie IEŚ nt. potrzeb remontowych w Muratorze
Na stronie internetowej czasopisma branżowego Murator pojawił się artykuł pt. Domy jednorodzinne do remontu! Ile jest wart rynek remontowy?, który odwołuje się do najnowszego raportu IEŚ-EP pt. Stan energetyczny budynków jednorodzinnych. Potrzeby remontowe. Publikacja spotkała się nie tylko z pozytywnym odbiorem w mediach, ale także ze strony Ministerstwa Infrastruktury i Budownictwa oraz Partnerów.
czytaj
Smog nie tylko w dużych miastach!
Zachęcamy do przeczytania artykułu na temat powszechności problemu smogu. To właśnie m.in. dlatego potrzebny jest krajowy program modernizacji budynków.
CZYTAJ
Inicjatywa Efektywna Polska
Adres: ul. Felicjanek 10/6, 31-104 Kraków, Polska
Telefon: +48 12 222 50 11
mail WYŚLIJ NAM WIADOMOŚĆ