ZamknijMenu Your browser does not support SVG

Specjalny biuletyn informacyjny Inicjatywy EP – 19.09.2017

 

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z najnowszymi informacjami dotyczącymi inicjatywy Efektywna Polska oraz efektywności energetycznej w Polsce.

Przypominamy, że inicjatywa Efektywna Polska zajmuje się obecnie dwoma kluczowymi obszarami: efektywnoscią energetyczną w budynkach jednorodzinnych oraz jakością powietrza.

W tym wydaniu newslettera prezentujemy następujący temat:

1. Coraz bliżej programu modernizacji budynków – relacja z konferencji z premierem Morawieckim „Jak rozwiązać problem smogu?”
 

Efektywna Polska

 

BIULETYN SPECJALNY WRZESIEŃ 2017

Efektywna Polska
Coraz bliżej programu modernizacji budynków – relacja z konferencji z premierem Morawieckim „Jak rozwiązać problem smogu?”
18 września, w Ministerstwie Rozwju, odbyła się konferencja pt. „Jak rozwiązać problem smogu”. Było to pierwsze wydarzenie poświęconym wyłącznie problematyce smogu, podczas którego spotkali się przedstawiciele administracji państwowej (na czele z wicepremierem Morawieckim) z reprezentantami środowisk drugiego i trzeciego sektora.  Premier Morawiecki zapowiedział zwiększenie zaangażowania rządu w działania antysmogowe. Zapowiedzi wyglądają interesująco.
CZYTAJ >
Inicjatywa Efektywna Polska
Adres: ul. Felicjanek 10/6, 31-104 Kraków, Polska
Telefon: +48 12 222 50 11
mail WYŚLIJ NAM WIADOMOŚĆ
Jeśli nie chcesz otrzymywać naszych wiadomości, wyślij mail o treści: Rezygnuję.
<resignlink>Jeśli nie chcesz otrzymywać naszych wiadomości, wyślij mail o treści: Rezygnuję.</resignlink