ZamknijMenu Your browser does not support SVG

Tygodniowy biuletyn informacyjny Inicjatywy EP – 20.10.2017

 

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z najnowszymi informacjami.
1. Wystąpienie Łukasza Pytlińskiego na temat stanu energetycznego budynków jednorodzinnych w Polsce (konferencja JPEE’2017) – video
2. O termomodernizacji na wydarzeniu Partnera EP-SSO
3. FTiR nie dla budynków jednorodzinnych
 

Efektywna Polska

 

UPDATE  20.10.2017

Wystąpienie Łukasza Pytlińskiego na temat stanu energetycznego budynków jedno-rodzinnych w Polsce (konferencja JPEE’2017) – video
Zapraszamy Państwa do obejrzenia wystąpienia Łukasza Pytlińskiego,  prezesa Instytutu Badań Rynku i Opinii Publicznej CEM, na Konferencji JPEE’2017, podczas którego zaprezenrtował on najnowsze, ogólnopolskie badania ilościowe dotyczące struktury zużycia energii w gospodarstwach domowych, opracowane na zlecenie Instytutu Ekonomii Środowiska. Z wypowiedzi prelegenta wynika m.in. że właściciele budynków jednorodzinnych sa pozostawieni sami sobie mimo, że ich potrzeby  remontowe sa ogromne i wymagają wsparcia, również na poziomie regulacji prawnych.
CZYTAJ
O termomodernizacji na wydarzeniu Partnera EP-SSO
Podczas IV Europejskiego Forum ETICS organizowanego m.in. przez Partnera EP-Stowarzyszenie na rzecz Systemów Ociepleń (SSO) wiele uwagi poświęcono modernizacji budynków. Zachęcamy do zapoznania się z artykułem podsumowującym wypowiedzi niektórych ekspertów obecnych na wydarzeniu.
CZYTAJ
FTiR nie dla budynków jednorodzinnych
Zachęcamy do przeczytania artykułu, w którym podkreślane jest znaczenie modernizacji budynków jednorodzinnych oraz fakt niedofinansowania tej grupy budynków za pomocą istniejących programów (m.in. FTiT). Przy okazji przypominamy nasze rekomendacje w tym temacie.
CZYTAJ
Inicjatywa Efektywna Polska
Adres: ul. Felicjanek 10/6, 31-104 Kraków, Polska
Telefon: +48 12 222 50 11
mail WYŚLIJ NAM WIADOMOŚĆ