ZamknijMenu Your browser does not support SVG

Wystąpienie Tomasza Szula na temat dostosowania mocy istniejących kotłów do potrzeb użytkowych budynków mieszkalnych na obszarach wiejskich (konferencja JPEE’2017) – video

Zapraszamy Państwa do obejrzenia wystąpienia Tomasza Szula, doktora Uniwersytetu Rolniczego w Krakowie, na Konferencji JPEE’2017, podczas której zaprezentował on badania dotyczące dostosowania mocy istniejących kotłów do potrzeb użytkowych budynków mieszkalnych na obszarach wiejskich. Z wypowiedzi prelegenta wynika m.in. że kotły zainstalowane w budynkach wiejskich są przeciętnie przewymiarowane w 60 procentach co znacznie obniża ich sprawność. Najbardziej przewymiarowane są kotły w budynkach poddanych termomodernizacji (w przeszło 80 procentach).

dr inż. Tomasz Szul – Adiunkt naukowo-dydaktyczny na Wydziale Inżynierii Produkcji i Energetyki Uniwersytetu Rolniczego w Krakowie. Specjalista w zakresie efektywności energetycznej, gospodarki energetycznej na obszarach wiejskich, ekonomicznych technologii energetycznych, audytu energetycznego oraz charakterystyki energetycznej obiektów.

AUDIO

VIDEO