ZamknijMenu Your browser does not support SVG

Zapraszamy na konferencję Instytutu Ekonomii Środowiska i MCBE

Bardzo miło nam zaprosić Państwa na konferencję pod tytułem „EFEKTYWNOŚĆ ENERGETYCZNA A JAKOŚĆ POWIETRZA – MAŁOPOLSKA 2017„, która odbędzie się w dniach 28 i 29 września br. na terenie Politechniki Krakowskiej, w sali konferencyjnej „Działownia”, zlokalizowanej przy ulicy Warszawskiej 24. Organizatorami wydarzenia są Małopolskie Centrum Budownictwa Energooszczędnego oraz Instytut Ekonomii Środowiska.

Pierwszy dzień konferencji służy wymianie myśli naukowej, na podstawie doświadczeń samorządów i  przedsiębiorstw, dotyczącej wpływu efektywności energetycznej na stan powietrza oraz jest szansą na wypracowanie nowych rozwiązań lub doskonalenie już znanych metod walki z zanieczyszczeniem powietrza, którym oddychamy.

W drugim dniu konferencji, którego program przygotował Instytut Ekonomii Środowiska, głos zabiorą przedstawiciele nauki, prezentując wyniki najnowszych badań i analiz w obszarze efektywności energetycznej budynków i jakości powietrza. W przygotowanie konferencji włączyli się partnerzy inicjatywy Efektywna Polska i instytucje z nią współpracujące.

Poniżej załączam więcej informacji na temat wydarzenia a także jego program.

informacje o konferencji

program konferencji

program konferencji dzień 2

Udział w konferencji jest bezpłatny, natomiast koszty zakwaterowania i dojazdu uczestnicy pokrywają we własnym zakresie.

Wszystkich zainteresowanych udziałem w konferencji prosimy o przesłanie zgłoszenia na adres ewalczak@iee.org.pl.